body
Каталог товарів
Каталог товарів

Договір публічної оферти

Загальні положення

1.1. Справжня оферта є офіційною пропозицією Приватної особи Бучок Валерій Васильович, далі по тексту - «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через інтернет-магазин, далі по тексту - «Договір», і розміщує публічну оферту (пропозицію) на офіційному інтернет-сайті Продавця https://valeotrikotage.com

1.2. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на інтернет-сайті Продавця.


Поняття і визначення

2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:

* «Товар» - товар, комплектуючі та супутні предмети;

* «Інтернет-магазин» - відповідно до Закону України «Про електронну комерцію», засіб для подачі або реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної угоди.

* «Продавець» - компанія, яка реалізує товари, представлені на інтернет-сайті.

* «Покупець» - фізична особа, що уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче. * «Замовлення» - вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення і проведенні оплати.

 

Предмет договору

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти товар на умовах даного Договору.

Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в інтернет-магазині, в тому числі:

- добровільний вибір Покупцем товарів в інтернет-магазині;

- самостійне оформлення Покупцем замовлення в інтернет-магазині;

- оплата Покупцем замовлення, оформленого в інтернет-магазині;

- обробка і доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього договору.

 

Порядок оформлення

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на сайті інтернет-магазину і в наявності.

4.2. Кожна позиція може бути представлена ​​в замовленні в будь-якій кількості.

4.3. При відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов'язаний поставити Покупця до відома (телефоном або через електронну пошту).

4.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

 

Порядок оплати замовлення

Способи оплати

5.1. Оплата здійснюється за фактом отримання товару у відділенні транспортної компанії за готівковий розрахунок в гривнях.

5.2. Оплата здійснюється за фактом отримання товару за готівку при самовивозі.

5.2. Оплата здійснюється на карту Приват Банку (передоплата).

5.3. У разі ненадходження коштів інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

 

Умови доставки замовлення

6.1. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється на склад транспортних компаній.

6.2. Разом із замовленням Покупцеві надаються документи, згідно законодавства України (Видаткова накладна або товарний чек).

 

Права та обов'язки сторін

7.1. Продавець має право:

- в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим Договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

7.2. Покупець зобов'язаний:

- своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього Договору.

7.3. Покупець має право:

- оформити замовлення в Інтернет-магазині;

- оформити електронний Договір;

- вимагати від продавця виконання умов цього Договору.

 

Відповідальність сторін

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.

8.2. Продавець не несе відповідальності за:

- змінений виробником зовнішній вигляд товару;

- за незначну невідповідність колірної гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різний колірній передачі моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;

- за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення;

- за затримку і перебої в наданні послуг (обробки замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;

- за протиправні незаконні дії, вчинені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі інтернет;

- за передачу покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам.

8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилася інша особа) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи принципам моральності.

8.4. У разі настання обставин нездоланної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами нездоланної сили для цілей цього договору розуміються події, що носять надзвичайний, непередбачений характер, що виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких сторони не могли передбачити й запобігти розумними способами.

8.5. Сторони докладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей, виключно шляхом переговорів.

 

Інші умови

9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови публікації його на сайті https://valeotrikotage.com. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через інтернет.

9.3. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, вказаної при оформленні замовлення. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні Закону України «Про захист персональних даних».

9.4. Оплата Покупцем замовлення, оформленого в інтернет-магазині, означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти).

9.5. Фактичною датою електронної угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію».

9.6. Використання ресурсу інтернет-магазину для перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

9.7. Інформація, яку надає Покупець, є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправки повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків та ін.

 

Порядок повернення товару належної якості

10.1. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно з чинним законодавством України. Товари належної якості не підлягають обміну та поверненню, згідно ЗУ «Про захист прав споживачів».

10.2. Повернення товару в інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.

10.3. При поверненні Покупцем товару належної якості, інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат інтернет магазину, пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.

 

Термін дії договору

11.1. Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою, яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України "про електронну комерцію"

11.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару, шляхом повернення грошових коштів.

11.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору та у випадках, передбачених чинним законодавством України.

Telegram
Viber

В акційний період мінімальна сума замовлення 0 грн

Ви можете зробити замовлення без акції на будь-яку суму.

Оформити без акції