body
Каталог товарів
Каталог товарів

Розпродаж одягу

Фільтри
Ціна

Колір
Розмір
Стать
Сезон
1452 товарів

Розпродаж одягу - фото 1

Розпродаж одягу – для багатьох із нас довгоочікувана подія. Майже всі любителі шопінгу знають, коли і в якому магазині будуть знижки на одяг. Хто б і що не говорив, але купівля обновок – особливе задоволення і для чоловіків, і для жінок. Зовнішній вигляд завжди має значення. Як кажуть у народі – зустрічають по одежі. Проводжають, звичайно, за розумом, але перше враження про людину складається саме по тому, як вона виглядає. Не всі можуть дозволити купувати дороге вбрання. Тому розпродаж модного одягу саме те, що потрібно. Ми розповімо, як дізнатися про знижки та як правильно зробити вибір одягу для приємного шопінгу. Поділимося лайфхаками та дамо корисні поради.

Що таке – розпродаж одягу

Якщо говорити простими словами – реалізація товару за зниженими цінами. Короткострокові акції збільшення продажів. Вони виникли при зародженні товарно-грошових відносин. Торговці робили знижки, таким чином заманюючи покупців.

Перші розпродажі виникли у Європі та Америці наприкінці XVIII століття. Саме там у вітринах магазинів красувалися привабливі вивіски, що почався розпродаж. Україна та інші держави до цього процесу підключилися пізніше.

До розпродажів належать не лише звичні знижки на одяг, а й інші акції. Типу - «2 за ціною одного», «1+1=3» та інше. А також різні бонуси та промокоди. Особливо цим славиться Київ – у торгових центрах такими пропозиціями рясніють практично всі магазини.

Сезонні знижки на одяг – циклічність розпродажів

Розпродаж одягу - фото 2

Будь-яка торгівля має свої цикли. Наприклад, розпродаж одягу прив'язаний до сезонів. Традиційно період із середини лютого до середини серпня (мається на увазі 15-е число) вважається сезоном «весна-літо». Решта часу, відповідно, – «осінь-зима».

Ми всі звикли, що сезонні знижки, одяг це буде чи взуття, повинні бути обов'язково. І чекаємо на них. Адже це реальна можливість придбати якісні речі за зниженими цінами. Особливо коли проходить розпродаж колекції від виробника одягу. Ще краще, якщо цей виробник працює через онлайн-магазин. Такі продавці не платять за оренду офісу та комунальні послуги, не тримають великого штату працівників. Тому навіть без знижки одяг у них за адекватною вартістю. А при розпродажі ваша економія буде ще суттєвішою.

Саме так працює інтернет-магазин «Валео», який на ринку України вже 20 років. Ми маємо понад 10 тисяч клієнтів, тому що люди знають – тут висока якість за доступної ціни. Але люблять вони і наші сезонні знижки на одяг.

У більшості магазинів, як правило, акції проводяться мінімум двічі на рік. Правду кажуть у народі, босоніжки купуй наприкінці літа, а чоботи – наприкінці зими.

Сезон

Опис акції

Зимовий розпродаж модного одягу

 

 

Зазвичай наймасштабніший. Стартує за тиждень-два до новорічних свят і триває до кінця лютого. Підпадає під знижки одяг старої колекції та той, на який не було попиту. Зимовий розпродаж дуже популярний серед покупців. Адже практично кожен прагне зустрічати Новий рік в новому вбранні. Така вже склалася традиція. А останні кілька років про це нагадують поради астрологів, психологів і тарологів.

Літні акції

Вони проходять не так яскраво, як зимові. Але не менш продуктивно. Зазвичай починаються із серпня, хоча деякі магазини можуть стартувати із розпродажем одягу в середині липня. Особливо якщо бачать, що товар погано реалізується.

Бувають сезонні знижки на одяг певних розмірів, фасонів чи колекцій. А бувають – на весь товар одразу. Це вирішує магазин.

Наприклад, у середині серпня магазин Valeo&V влаштовує розпродаж модного одягу літнього сезону. Немає сенсу його залишати на наступний рік, тому що колекції в каталозі оновлюються постійно. У цьому також особливість «Валео» – ми стежимо за модою та регулярно розробляємо нові фасони.

Розпродаж колекції від виробника одягу – різновиди та особливості

Розпродаж одягу - фото 3

Розпродаж – взаємовигідний захід і для продавця, і для покупця. Він поділяється на кілька різновидів.

 1. «Чорна п'ятниця». Напевно, найпопулярніший та найвідоміший розпродаж у всьому світі. Її історія розпочалася у 1966 році. Звісно ж, в Америці. Україна провела першу «чорну п'ятницю» 2013-го. Відкривачем став Київ, потім підключилися інші міста. Спочатку це був справді лише один день – четверта п'ятниця листопада. Зараз – щонайменше три дні. До того ж, з'явився додатково «кіберпонеділок» – тобто понеділок після Black Friday. Орієнтовні дати – 21-29 листопада. У ці дні триває не лише розпродаж модного одягу чи колекції від виробника одягу. Під знижки потрапляють усі товари у всіх магазинах.
 2. Святковий. Він присвячений окремим святам. Традиційно сюди входять: Новий рік разом із Різдвом, жіночий березневий день, день Валентина. Потім підключаються менш популярні – День матері/батька, День захисту дітей, 1 вересня, День Святого Миколая та інші. Популярність зараз набирає Хеллоуїн – 31 жовтня. В Україні він навіть прирівнюється до Black Friday. Київ особливо відрізняється гучними «кошмарними» вечірками та різноплановими розпродажами одягу цього дня.
 3. Короткий. Як можна зрозуміти із назви – це знижки на одяг, обмежені часом або днями. Тобто на короткий період. Наприклад – лише субота чи неділя. Або будь-якого дня, але тільки з 21 до 23 години.
 4. Локальний. Проводиться виключно для певної території. Дуже популярний в американських та китайських магазинах. Там часто роблять розпродаж модного одягу лише для України, наприклад. Локальні знижки можуть діяти в одному місті: Київ, Харків, Горішні Плавні… Такі акції зазвичай проводять стаціонарні торгові точки. Онлайн-магазини навряд чи обмежуватимуться територіально.
 5. На окремі товари. Стосується переважно виробів, які погано реалізуються. Або поширюється на певні неходові розміри чи фасони.

Насправді різних акцій та знижок на одяг набагато більше. Кожен продавець може проводити їх на власний розсуд. Наприклад, до річниці магазину або з якоїсь особливої нагоди. Тут важливо уважно стежити, коли буде розпродаж одягу – як дізнатися про знижки? Ми нижче дамо кілька порад, як не пропустити акції у своєму улюбленому магазині.

Київ чи Мілан – як працює розпродаж модного одягу в Україні та інших країнах

Європейські країни славляться модними торговими будинками. Мілан, Париж, Рим... У них до сезонних знижок і навіть вибору одягу для приємного шопінгу готуються ретельно і завчасно. Це ціла та грандіозна подія. Розпродаж одягу в Європі та в Україні відбувається по-різному. Вагомих відмінностей кілька.

 1. Ціна та система знижок на одяг. Це головна відмінність. Знаєте, яка накрутка в Україні – від 300 до 400% на одному виробі. І це у кращому випадку. Є й більше. У Європі, зокрема в Італії, класний брендовий піджак у звичайний час (без знижок) можна придбати за 30 євро. При розпродажі він коштуватиме 18. В Україні таке співвідношення: не по акції – 120 євро, з урахуванням «знижки» – 90. Бачите різницю? До того ж, у Києві ніколи фірмові джинси, наприклад Armani, не будуть коштувати 70 євро. А в Європі будуть. Тому що нашим магазинам треба платити мито, оренду та комунальні послуги, зарплату співробітникам та інше.
 2. Терміни. У європейських країнах проведення розпродажу колекції від виробника одягу або будь-якого іншого суворо обмежено термінами. Є чіткі фіксовані дати. Наприклад, в Італії – 2 липня. Ніхто, жоден магазин не зможе розпочати раніше. В Україні такого правила немає. Навіть якщо це «чорна п'ятниця». Хтось може спокійно оголосити знижки за тиждень до Black Friday або продовжити ще на тиждень після неї.
 3. Стратегія покупок. Якщо коротко – українці купують спонтанно, європейці чекають місяцями. Навряд чи наша людина спеціально чекатиме сезонних знижок на одяг, щоб купити річ, що сподобалася. Нам подавай «тут і зараз». Або як люблять говорити українські шопоголики – прийшов, побачив та купив. Європейці ж місяцями чекають на розпродаж. Вони терплячіші в цьому плані. Можуть взимку придивитися річ та чекати до літа, коли на неї буде знижка.
 4. Кількість покупців. У Європі розпродаж модного одягу відомих брендів – подія важлива та грандіозна. На нього, без перебільшення, чекають шопоголики у всьому світі. І вони їдуть до Мілана або Парижа за покупками. Також тисячі туристів підлаштовують свої поїздки до європейських країн саме під цей період. От і виходить, що до Мілана за знижками вирушають тисячі туристів, а до Києва – практично ніхто. Українці не поїдуть до столиці, бо для багатьох мешканців із периферії навіть розпродажні ціни надто високі. В цьому випадку найоптимальніший варіант – інтернет-шопінг. Тут їхати нікуди не треба, затаритись товаром можна прямо з дому. Буває, навіть за пересилання платити не треба. У деяких магазинах, таких як «Валео», наприклад, при замовленні на певну суму – доставка безкоштовна.
 5. Хитрощі. Вони також різні. Хоча останнім часом навіть магазини Києва підтягнулися за цими хитрощами, скопіювавши їх у закордонних. Наприклад, поділити приміщення на дві зони – розпродажну та з новою колекцією. У першій речі накидати недбало, у другій – розвісити максимально акуратно та привабливо. Часто клієнт, не дивлячись, вибирає вбрання з другої зони.

Таких хитрощів є багато. Особливо ними користувалися несумлінні продавці наприкінці 90-х. І з того часу у покупців склалася думка, що будь-які знижки – лохотрон.

Знижки на одяг – лохотрон чи реальна економія

Розпродаж одягу - фото 4

Розпродаж одягу в наш час – це вигідна для покупців акція. І для продавця також. Звичайно, маркетинг тут працює на повну, і всі сезонні знижки на одяг прораховані заздалегідь та додані до повної вартості товару. Жоден продавець не працюватиме собі на збиток. Але зниження ціни реальне. І для нас усіх це справді економія. Тільки важливо бути з «тверезою» головою і до всіх акцій та пропозицій ставитися спокійно. Бо є й певні хитрощі. Наприклад:

 1. Купи та отримай у подарунок… Однозначно ціна «подарунка» включена у вартість основного товару. Тут треба порахувати, а не одразу бездумно купувати. Скільки цей «подарунок» та товар окремо коштують у звичайних умовах. Складіть. Якщо знижкова ціна менша, беріть. Тільки якщо обидві речі вам потрібні. Найчастіше в «безкоштовне» навантаження ми беремо те, що потім лежить «мертвим» вантажем або викидаємо.
 2. Знижки на все. Часто магазини заманюють тотальним розпродажем, а за фактом виходить – ні. Тільки певні товари.
 3. Виходить дорожче. Деякі недобросовісні продавці під маркою «знижки – одяг та взуття дешевше на 50%» насправді завищують вартість. Перекреслена у цьому магазині ціна та ціна зі знижкою не означають, що це вигідно. Зайдіть в інші магазини та порівняйте цифри. Буває, що у сусідньому без акції дешевше, ніж тут за розпродажем.

Розпродаж одягу – як дізнатися про знижки?

Це найпоширеніше питання у наших клієнтів, коли відбувається розпродаж в інтернет-магазині Valeo&V. Спочатку вони бачать дуже привабливі ціни, після покупки – якість. Тому бояться пропустити акції. Ми підкажемо, як бути в курсі всіх сезонних знижок на одяг.

 1. Реєструйтеся в особистому кабінеті. У серйозного продавця обов'язково є власний інтернет-магазин. Робити покупки в ньому краще через особистий кабінет. Повірте досвіду клієнтів «Валео». По-перше, ви завжди можете відстежити/змінити замовлення. По-друге, будете в курсі всіх новинок та термінів розпродажу одягу.
 2. Підписуйтеся на сторінки магазину у всіх соцмережах. Valeo&V має аккаунти в Фейсбук та Інстаграм. Щоденні пости показують актуальні моделі, знижки та усі новини магазину. Там можна ставити запитання у коментарях, залишати свої відгуки та бачити чужі.
 3. Станьте учасником групи у месенджері. Навіть відомі дизайнерські будинки за два тижні до старту розсилають своїм постійним покупцям повідомлення. Valeo&V у своїй групі у Viber практично щодня інформує клієнтів про акції та знижки. І завжди попереджає про розпродаж одягу – як дізнатися про знижки.

Як правильно підготуватися до розпродажу одягу – поради від «Валео»

Розпродаж одягу - фото 5

Ми купуємо обновки, щоб отримувати задоволення від них. Правильний шопінг в результаті дарує відчуття комфорту та гармонії. Це якщо підходити до нього з розумом. Набравши зайвих та непотрібних речей, ми відчуваємо себе ошуканими та розчарованими. Розпродаж колекції від виробника одягу «Валео» завжди проходить легко для наших клієнтів. Адже ми інформуємо їх і завжди консультуємо щодо покупок.

Дамо кілька перевірених порад і вам, щоб шопінг приніс радість.

 • Готуйтеся заздалегідь до розпродажу одягу. Вивчіть асортимент улюбленого магазину. У «Валео» у каталозі понад 2 тисячі виробів. Щоб їх переглянути, знадобиться час.
 • Зрозумійте, що хочете та що потрібно. Найкраще – скласти список. Тоді менше шансів придбати непотрібну річ. Перегляньте свій гардероб. Визначте, що віджило себе, що потрібно оновити, а чого взагалі немає.
 • Якщо необхідно підібрати вбрання до штанів або спідниці, візьміть їх із собою. Це допоможе відразу знайти образ. Але це стосується роздрібної торгівлі офлайн.
 • Вивчіть ціни у позазнижковий період. Запишіть. Зі стартом розпродажу одягу порівняйте – чи дійсно є знижки.
 • Виділіть із бюджету певну суму. Якщо можна – із зазором у плюс. І суворо обмежуйтеся нею. Але не намагайтеся витратити все до останньої копійки.

І головна порада – купуйте лише те, що взяли б і без знижки. Це підтвердження, що річ реально вам потрібна.

Вибір одягу для приємного шопінгу – запорука успішних покупок

Це ще одна порада. Підходить для офлайн-покупок. Адже у багатьох жінок похід магазинами може зайняти весь день. Щоб не прийти додому втомленою та змученою, скористайтеся цими рекомендаціями:

 • Правильно обирайте одяг для приємного шопінгу. Вам доведеться нахилятися, переодягатися багато разів. Якщо на одязі буде купа гудзиків, зав'язок, тугих ременів – на другій примірці це виведе вас із себе. Спортивний стиль або легка сукня – швидко зняв та надів.
 • Те саме стосується й взуття. Роззуватися у примірювальній має бути легко.
 • Заздалегідь вдома зніміть аксесуари. Браслети, ланцюжки, шпильки – все це ризикуєте загубити або пошкодити. Краще без них, повірте.
 • Мейкап – мінімальний. В ідеалі – без нього. По-перше, ви можете забруднити речі. По-друге, зіпсуєте свій макіяж.
 • У залі беріть суміжні розміри. Щоб не бігати та не звати консультанта. Краще порівняти, як на вас сидить річ меншого чи більшого розміру.
 • Плануйте свій маршрут, щоби був час на відпочинок. Попити кави і перевести подих – варто через кожні 2-3 години шопінгу.

Як відбувається розпродаж в інтернет-магазині Valeo&V

Розпродаж одягу - фото 6

Це завжди очікувана подія для наших клієнтів. Як дізнатися про знижки? Таке питання для них не стоїть. Ми інформуємо їх через розсилку повідомлень у Viber, на своїх сторінках у соцмережах.

Покупці чекають, коли розпочнеться розпродаж в інтернет-магазині Valeo&V. Знають, що за таких класних цін якість товару на найвищому рівні.

Купувати у нас вигідно з кількох причин:

 • «Валео» – український виробник одягу. Ми самі закуповуємо полотно, кроїмо та шиємо. Постійно оновлюємо асортимент, розробляємо нові моделі та фасони.
 • Ми не орендуємо великі торгові площі під магазини та не утримуємо величезний штат офісних співробітників. Тож ціни у нас адекватні.
 • Ми шиємо речі із якісного трикотажу. Це маст-хев для любителів екологічності та натуральності.
 • При замовленні на певну суму доставка за наш рахунок. Тож у нас реально вигідно купувати.

До того ж не треба морочитися, як зробити вибір одягу для приємного шопінгу. Замовити обновки можна сидячи на кухні в халаті та попиваючи чай.

Товари Valeo&V йдуть на «ура» навіть без знижок – одяг та його якість

Розпродаж в інтернет-магазині Valeo&V проходить часто. Незважаючи на те, що і без сезонних знижок на одяг, товар розлітається. Адже він має кілька переваг.

Якість

Опис

Екологічність

Натуральність трикотажу ні в кого не викликає сумніву. Це природний матеріал найвищої якості.

Зносостійкість

Речі з українського трикотажу слугують довго. Навіть дитяче вбрання виглядає красиво після численних маніпуляцій.

Повітропроникність

 

 

 

Головне для тіла – дихати. Парниковий ефект, створений синтетикою, негативно позначається на здоров'ї. Особливо – малюків.

Гіпоалергенність

Жодної «хімії». Значить – жодної алергії.

Краса

Речі «Валео» виглядають стильно та класно. Багато з них прикрашає якісна гарна вишивка. Ми маємо своє вишивальне виробництво – найбільше в нашій країні. Отже, ви навіть можете замовити індивідуальний дизайн вишивки або зробити оригінальний напис на футболці.

Підбиваємо підсумок. Розпродаж – реальний спосіб заощадити гроші та купити якісні товари. Скористайтеся нашими порадами та носіть обновки із задоволенням.

Telegram
Viber

В акційний період мінімальна сума замовлення 0 грн

Ви можете зробити замовлення без акції на будь-яку суму.

Оформити без акції