body
Каталог товарів
Каталог товарів
Переглядів 66112

Дропшиппінг

Дропшиппінг - фото 1

Ну хто з нас не любить легкі гроші? Багато хто мріє – от би при мінімальних витратах сил і коштів отримувати прибуток. Вітаємо! Такий спосіб знайдено. Це – дропшипінг одягу. Звичайно, можна реалізовувати й інші товари. Але як показує досвід магазину «Валео», найбільш популярним є дропшипінг дитячого одягу. Жіночий та чоловічий йдуть слідом. То що ж це за «фрукт» такий. Що за метод, який дозволяє замовити, купити чи продати товар, не маючи навіть складу чи офісу. Давайте із цим і розберемося. Адже це справді легкий та надійний спосіб заробити пристойні гроші.

Плануєте зайнятися продажею одягу?

Дропшиппінг одяг — дослівно перекладається, як «пряме постачання». Це вигідний варіант підприємництва, який не потребує витрат на утримання офісу, складу та інших вкладень. Досить оформити замовлення на покупця й отримувати різницю в націнці.

Сьогодні дропшиппінг дитячий одяг має високий попит серед молодих мам. Багато онлайн магазинів перейшли на такий вид діяльності. Більшість відзначає зростання продажів і прибутку. Однак, багато що залежить від твоєї цілеспрямованості й активності. Грамотний розрахунок вартості та динамічне розміщення інформації дадуть плоди вже з перших днів співпраці з перевіреним і надійним постачальником.

Дропшиппінг - фото 2

Ми раді запропонувати тобі співробітництво в рамках Дропшиппінг за наступною схемою:

 • Ти розміщуєш нашу продукцію на своєму інтернет-ресурсі (сайті, групах в соцмережах, акаунті Instagram, тощо).
 • Націнку на товар встановлюєш самостійно, при цьому за тобою закріплюється персональна знижка.
 • Ти приймаєш замовлення від свого клієнта та обумовлюєш всі деталі, приймаєш оплату.
 • Оформляєш замовлення в нашому інтернет-магазині VaLeo&V, у формі «дані покупця» відзначаєш галочкою «інший отримувач», і вказуєш дані свого клієнта.

 

Що таке – дропшипінг одягу

Якщо перекладати дослівно, це – прямі продажі/поставки. Зручна схема бізнесу в Інтернеті, яка не потребує стартового капіталу. Не потрібен вам офіс, склад та інші затратні активи. А що ж тоді треба, спитаєте ви. Ми відповімо:

 • Сторінка у соцмережах
 • Ваше бажання заробляти
 • Декілька годин на день, щоб зробити пости у своїх акаунтах

Уявіть собі – це все, що вам потрібно для старту. Все, чого вимагає дропшипінг чоловічого одягу, жіночого чи дитячого. Як бачите, жодних фінансових витрат, реєстрації фірми, закупівлі обладнання та іншого «головного болю». А особливо – жодних звітностей перед податковою. Вам навіть за логістику не треба відповідати, все зробить продавець.

Магазин «Валео» дуже добре знає всі нюанси, адже це наш коник – дропшипінг. Дитячий одяг – найбільш затребуваний серед наших клієнтів. І ми достеменно знаємо, як вам легко на ньому заробити. Про це розповімо покроково.

З чого почати дропшипінг – жіночий одяг, чоловічий чи дитячий

Дропшиппінг - фото 3

Насправді, не важливо, які речі ви продаватимете. Можливо взагалі не одяг. А, наприклад, взуття, канцелярію, речі для дому чи іграшки. До речі, всі ці товари легко можна замовити та купити в одному місці – у магазині Valeo&V. Адже ми продаємо не лише український трикотаж, а й багато іншого.

Важливо просто визначитися – з чим ви хочете працювати. Який товар ви, на вашу думку, реалізовуватимете краще. І що саме вам буде приємно рекламувати.

Наприклад, наші клієнти-дропшипери поділяються на кілька категорій. Їх приваблює:

 • Дропшипінг – дитячий одяг
 • Канцелярські товари
 • Дропшипінг – жіночий одяг
 • Іграшки або товари для свята
 • Дропшипінг – чоловічий одяг

Хтось займається лише одним видом дропшипінгу, а хтось продає всі категорії.

Перше, з чого треба почати – вирішити, що саме ви продаватимете. І тут не можна покладатися лише на свої смакові уподобання. До цього треба підійти з розумом.

 1. Вивчити ЦА, тобто цільову аудиторію. Цей критерій один із найважливіших у підприємництві. Необхідно визначити потенційних покупців. Адже вони повинні замовити та купити те, що ви їм запропонуєте. Зрозуміти, що потрібно людям, і запропонувати їм це. Якщо коротше – дізнайтесь, що хоче клієнт. І дайте йому це. Товар повинен вирішувати проблеми чи відповідати запитам ЦА.
 2. Знайти надійного продавця. Цей важливий крок за значимістю можна поставити поруч із ЦА на перше місце. Адже саме постачальник чи виробник одягу даватиме вам заробіток. І тут, якщо помилитися, можна серйозно потрапити – і гроші втратити, і репутацію «підмочити».
 3. Створити сторінку-магазин у соціальних мережах. Оформіть її відповідно. Наприклад, дропшипінг одягу має на увазі акаунти в стильному ошатному оформленні.
 4. Обміркувати всі деталі. Це – ціна, умови та правила доставки, оплата та її варіанти, просування та реклама. Про все це напишемо докладніше.
 5. Мати повну картину. У вас повинна бути чітка і зрозуміла для вас інструкція по роботі, наприклад, по дропшиппінгу чоловічого одягу.

Тепер детальніше зупинимося на кожному пункті.

Де знайти покупця – Україна чи Китай, Київ чи Ханчжоу

Дропшиппінг - фото 4

Ось усі кажуть – визнач цільову аудиторію. Але як це зробити? Як зрозуміти, що і кому продавати, яку країну чи регіон розглядати.

На старті ми радимо вибрати:

 • територію для продажу
 • стать та вік ЦА
 • інтереси
 • цінності
 • цілі

Отже, ви вирішили, що почнете з України. Якщо ви живете у Києві, можете обмежитися поки що ним. Розширюйте географію поступово.

Приклад. Ваш вибір – дропшипінг дитячого одягу. Відповідно, цільова аудиторія – молоді матусі. Це 95%. Інші 5% – тата та бабусі. Основний упор робимо на мам.

Тепер шукаємо у соцмережах групи за інтересами. Ті, де спілкуються декретниці, їхні чоловіки та батьки. Сюди підходять і різні локальні барахолки, і чати для спілкування та інше. Стежимо за запитами та постами, шукаємо потенційних клієнтів. Їм можна буде писати до ОП. Крім цього, добре робити пости у цих групах.

Той же принцип стосується і дропшипінгу чоловічого одягу, жіночого та іншого. Шукайте тематичні спільноти, чати. Вивчайте, що хочуть підписники, про що сперечаються, яких виробників одягу хвалять/лають.

Це підкаже вам, який товар вибрати для реалізації.

Коли ваш дропшипінг одягу розкрутиться, ви зможете розширити географію. Потрібно буде знайти такі самі спільноти, але у тих містах, де хочете працювати.

Ще одна важлива порада. Товар, який реалізовуватимете, повинен вам подобатися і надихати. Інакше продажу не чекайте. Якщо ви терпіти не можете авокадо, ви його не продасте. Якщо не знаєтеся на вбраннях для чоловіків, то дропшипінг чоловічого одягу вам протипоказаний. Вам же треба консультувати клієнта щодо обраного ним виробу.

Надійний виробник одягу – який він

Другий важливий крок – знайти довіреного та надійного партнера. Від цього залежить 90% успіху. Його варто обирати за такими критеріями:

 • Якість та асортимент товару
 • Довіра клієнтів
 • Наявність соцмереж та відгуків на них
 • «Вік» виробника одягу
 • Торгова політика

Приклад. Магазин «Валео» на ринку вже 20 років. Має понад 10 тисяч постійних клієнтів. З них приблизно дві тисячі – це дропшипінг. Жіночий одяг, дитячий та чоловічий налічує понад 2 тисячі найменувань виробів. Є й інші товари.

Valeo&V знає про дропшипінг одягу все. Тому співпраця з таким надійним та перевіреним постачальником – гарантія вашого успіху та пристойного заробітку.

Також виробник одягу чи постачальник повинен мати зрозумілу схему:

 • Замовлення та покупки
 • Доставки
 • Оплати
 • Ціни
 • Розмірної сітки

Приклад. І знову говоримо про «Валео», оскільки цей продавець має 99,9% позитивних відгуків. До речі, якщо постачальник не має жодного негативного коментаря, це повинно вас насторожити. Догодити абсолютно всім неможливо. Хтось все одно буде незадоволений. Відсутність критики свідчить про одне – відгуки почистили.

Виробник одягу Valeo&V:

 1. Співпрацює з усіма основними поштовими операторами.
 2. Має всі способи оплати. Є карти найпопулярніших банків – «Приват» та «Моно».
 3. Ціна на вироби дуже адекватна. При тому, що якість на найвищому рівні.
 4. Є зрозуміла та чітка розмірна сітка на кожен товар.
 5. 100%-ва якість одягу, що перевірена часом.

Співпраця з таким партнером, як «Валео» – це впевненість та гарантія успіху.

Створюємо аккаунт під дропшипінг «Дитячий одяг»

Дропшиппінг - фото 5

Третій крок, або паралельний із двома першими, – створення сторінки-магазину в соцмережах та її просування в Україні чи тій країні, де вирішили продавати.

Тут нічого складного. Щоб почати дропшипінг дитячого одягу, треба зробити кілька простих кроків:

 1. Ви можете свій особистий обліковий запис переформатувати в бізнес. Тим більше, у вас вже є певна кількість підписників/друзів. Якщо не бажаєте «світити» свою сторінку, створіть нову.
 2. Оформлення має бути лаконічним, стильним та цікавим. Наприклад, під дропшипінг чоловічого одягу сторінку наповнюємо «чоловічим» контентом. Суворий шрифт без різних завитків. Текст постів – витриманий, із конкретними фактами, а краще – цифрами.
 3. Якщо це обліковий запис під дропшиппінг жіночого одягу, дозволяються творчі елементи в оформленні. Тексти емоційні, навіть «сльозливі». Добре підійдуть поради, як купити одяг для Тільця/Овна/Скорпіона. Ну ви зрозуміли.
 4. У локації ставте велике місто, краще Київ. Не варто вказувати маленьке село. Особливо на початку. На старті важливо показати статус.
 5. Далі треба зайнятися просуванням, рекламою. Якщо є «зайві» гроші, можна найняти СЕО-фахівця, замовити платну рекламу або email-маркетинг. Або ж робіть все самі. Пишіть у групах, особистих повідомленнях своєї ЦА. Знаходьте блогерів, додавайте коментарі під їхніми постами.

Інструкцію ваших дій ви отримали. Тепер, на прикладі надійного виробника одягу «Валео», розглянемо, як вам побудувати співпрацю з постачальником.

Дропшиппінг чоловічого одягу – докладна інструкція як замовити та за якою ціною купити в магазині «Валео»

У магазина Valeo&V майже 2 тисячі клієнтів, які займаються дропшипінгом одягу вже багато років. Асортимент товару дозволяє «розгулятися» та вибрати для продажу навіть кілька категорій, а не лише вбрання для чоловіків.

Дії такі:

 1. Насамперед треба зареєструватися на сайті – заповнити форму «Реєстрація партнера».
 2. Після цього магазин має підтвердити вашу заявку. Йому важливо знати, що ви хочете займатися дропшипінгом одягу.
 3. Вибираєте товар і виставляєте його на сторінці вже з націнкою. Яку суму ви хочете заробити на кожній речі, визначаєте лише ви. Зможете продати з націнкою в 100% – будь ласка. Зожете більше? Респект, дерзайте. Нам важливо, щоб товар «Валео» продавався у нас за тією ціною, яку ми встановили. І щоб якнайбільше одиниць було реалізовано. Так що дропшипінг одягу – взаємовигідна співпраця.

Далі така схема. Покупець на вашій сторінці робить замовлення. І вам же його сплачує за вашою ціною. Ви замовляєте ці вироби у нас, роблячи позначку «Інший отримувач». Можна хоч від однієї одиниці, але не менше ніж 100 грн з урахуванням знижки.

При оформленні ви вказуєте контакти одержувача, а не свої. Ми надсилаємо замовлення безпосередньо вашому клієнту.

Ви при цьому жодних фінансових втрат не зазнаєте. Навпаки, заробляєте на різниці ціни товару.

Переваги дропшипінгу одягу у магазині Valeo&V

Дропшиппінг - фото 6

Цей спосіб заробітку дійсно дуже легкий та перевірений. Більшість магазинів працюють за цією схемою. І дуже багато людей користуються послугами дропшиперів, навіть розуміючи, що переплачують.

Особливо це стосується закордонних торгових майданчиків. Там незручна система оплати та досить складна схема реєстрації. Простіше купити у «свого», заплативши зверху якусь суму. Зате ти знаєш, що товар прийде за пару-трійку днів. Та й якість виробів в Україні частіше набагато краща. Якщо ви займаєтеся дропшипінгом дитячого одягу, наприклад у Києві, то український трикотаж – найкращий варіант для продажу.

Основні переваги дропшипінгу одягу:

 1. Легкий старт. Ми вже докладно описали, що варто робити на початку свого нового бізнесу. Жодних складних дій та маніпуляцій.
 2. Мінімальні витрати. Єдине, на що ви можете витратитися, це розкрутка своєї сторінки в соцмережах. Якщо вирішите найняти сеошника або запустити платну рекламу, тоді треба буде викласти певну суму грошей. А так – жодних видатків. Ані складу, ані працівників, ані офісу з обладнанням. Тільки ви, ваш телефон або ноутбук.
 3. Необмежений дохід. Ви самі встановлюєте націнку. Її розмір – на вашій совісті, як кажуть. За скільки можете, за стільки і продавайте. Ніхто вас не контролюватиме.
 4. Вільний час. Ваш робочий графік теж встановлюєте собі самі. Ви і директор, і робітник в одній особі. Не треба бігти на 8 ранку в офіс і сидіти там «від дзвінка до дзвінка».
 5. Широкий асортимент товарів. Ви можете почати з дропшипінгу дитячого одягу, потім підключити жіночий або чоловічий. Або взагалі – канцтовари, іграшки та інше. Ніхто вас у цьому не обмежує. Якщо ви знайшли покупця, додайте товар на свою сторінку.

Недоліки та ризики дропшипінгу одягу

Їх ніхто не скасовував. Як у будь-якій справі, у дропшипінгу дитячого одягу чи іншого товару є свої мінуси та певні ризики. Але їх можна уникнути, якщо правильно вибрати виробника одягу. Саме від цього за великим рахунком залежить безпека вашої справи.

Недоліки цього виду бізнесу:

 

Мінус дропшипінгу

Пояснення

Серйозна конкуренція

Дропшипінгом одягу займається дуже велика кількість людей. Вам доведеться попотіти, пофантазувати, вигадати щось таке, щоб виділитися з цього натовпу. Боятися не варто, конкуренція є скрізь та у всьому. Це не повинно вас зупиняти.

Низький дохід

Це в тому випадку, якщо ви поставите мінімальну націнку, боячись конкуренції. Тут вам вирішувати.

Проблеми з виробником одягу чи постачальником

Серйозний пункт. Тут справді можуть виникнути певні проблеми. Наприклад, продавець надішле неякісний або не той товар, затримає терміни постачання, змінить ціну. Може покласти на посилку свій рекламний буклет, щоб переманити клієнта. Але це робить несумлінний постачальник. Тут важливо знайти свого, якому довірятимете.

Проблеми з наявністю товару

Ви не можете точно знати, коли та який товар закінчиться на складі постачальника. Ви пообіцяєте клієнту доставку, а виробу або потрібного розміру не буде в наявності. Тут варто налагодити комунікацію із продавцем і перед отриманням оплати за товар уточнити, чи є він у магазині.

Конфліктні ситуації не з вашої вини

Постачальник може затримати доставку, а вислуховувати обурення від людей доведеться вам.

 

Як бачите, мінуси у дропшипінгу одягу теж є. Але вони є у будь-якому виді бізнесу. Їх просто треба знати та убезпечити себе, обравши надійного постачальника.

Чому вигідно працювати з магазином «Валео»

Дропшиппінг - фото 7

Тому що це надійний та перевірений постачальник. А ще Valeo&V – це виробник якісного одягу з натурального українського трикотажу. У цього полотна є багато переваг:

 1. Натуральність. Про це вже писали багато разів. В епоху екобуму, коли пропагується все натуральне, трикотаж – це маст-хев. Особливо для дітей. Їхнє тіло вимагає виключно природних матеріалів.
 2. Гіпоалергенність. Зараз «хімія» оточує нас усюди. Її додають у їжу, воду, косметику, іграшки, тканини та інше. Формальдегіди, шкідливі барвники – лише мала частина того, що є у дешевому неякісному одязі. Український трикотаж – знахідка для тих, хто дбає про своє здоров'я.
 3. Повітропроникність. Дуже важливо давати тілу дихати. Якби люди виключили зі свого гардеробу одяг із синтетичних тканин, вони стали б набагато краще почуватися. Здається, така дрібниця – тканина пропускає повітря, а як це важливо для організму. Особливо малюкам, у яких теплообмін та терморегуляція ще не налаштовані.
 4. Зносостійкість. Трикотаж дуже добре і довго слугує. Він практично не жмакається, не вигоряє і не линяє. Якщо у вас річ із інтерлоку, з нею взагалі мінімум клопоту. Поправ у теплій воді, висушив у розкладеному вигляді на рушник – надів і пішов. Мрія багатьох. Коли є маленькі дітки, цей фактор взагалі важливий.
 5. Комфорт. В українському трикотажі від магазину «Валео» зручно, затишно та дуже комфортно. Він приємний до тіла. Не липне, не електризується і не сповзає. Це важливо у наш стресовий час.

Тепер ви розумієте, чому популярний саме дропшипінг одягу в магазині Valeo&V. Ми вже працюємо майже з двома тисячами дропшиперів, і їхня кількість постійно збільшується. Приєднуйтесь до нашої команди. Це вигідно і вам, і нам.

 

Як зробити замовлення по системі Дропшиппінг?

 1. Мінімальна сума замовлення до оплати 100 грн.
 2. Обов'язкова реєстрація
 3. Персональна знижка діє в не акційний період, та на товари без знижки.
 4. Надаєте інформацію, де будете розміщувати наш товар.
 5. Оформлюйте замовлення на сайті від 1 одиниці (але не менше 100 грн. до оплати з урахуванням знижки)
 6. Дані одержувача пишемо в форму "☑Інший одержувач" (E-mail і номер тел. Пишете свої)
 7. Уточнення питань з менеджером (при необхідності, менеджер зв'яжеться з вами для уточнення нюансів)
 8. Після комплектації Вашого замовлення, Вам прийде СМС повідомлення з реквізитами для оплати.
 9. Після оплати обов'язково підтвердіть її зателефонувавши менеджеру або скинути скріншот оплати)
 10. В кінці робочого дня ви отримаєте номер декларації посилки (після оплати замовлення)
 11. Доставлення та отримання товару (терміни доставлення залежать від обраного способу доставлення)
 12. Детальні умови партнерства уточнюйте за тел. +38 (067) 530 62 62
Реєстрація партнера
Зареєструватися
Дякуємо за реєстрацію, ми вже вислали лист з підтвердженням реєстрації
Відгуки
Залишити відгук
Ваша оцінка
Додати відгук
Ваш відгук відправлений. Його опублікують після перевірки адміністратором
  Хочу звами працювати
  14.02.2024 в 09:12:02
  Все подобається
  23.12.2023 в 16:41:58
  Гарний асортимент. Надіюсь моїм клієнтам сподобається. Надіюсь на плідну співпрацю.
  18.10.2023 в 16:53:53
  Гарний асортимент товару та приємні ціни. Надіюсь на співпрацю.
  06.10.2023 в 15:41:20
  Доброго дня! Хочу працювати з вами, що для цього потрібно?
  04.10.2023 в 13:08:45
  Доброго вечора хочу працювати з вами .Дуже гарні речі
  29.09.2023 в 18:49:31
  Гарний асортимент, хочу з вами співпрацювати
  22.09.2023 в 11:39:58
  Чудовий асортимент товарів. Хочу працювати з вами, але не можу автоиизуватися, що для цього потрібно?
  06.09.2023 в 21:47:35
  Доброго дня, цікавить співпраця по дропшипінгу по вишиванках
  01.09.2023 в 21:42:33
  Доброго дня) хочу з вами співпрацювати
  10.08.2023 в 13:14:19
  Хочу працювати з вами
  02.08.2023 в 14:54:53
  Хочу співпрацювати.Сама нераз замовляла у вас одяг і взуття))))задоволена
  29.07.2023 в 13:45:22
  Створила свою назву, логотип магазину дитячого одягу(іграшок),я новачок хочу з Вами співпрацювати.
  20.07.2023 в 01:56:02
  Хочу стати партнером чудова, багата платформ
  29.06.2023 в 16:28:30
  Чудовий магазин
  29.06.2023 в 10:25:39
  Велика платформа для обрання товару. Сподіваюсь на співпрацю
  27.06.2023 в 11:22:14
  Надіюсь на співпрацю!)
  31.05.2023 в 19:35:45
  Все подобається. Надіюся на співпрацю
  13.04.2023 в 08:43:18
  Все понравилось. Ожидаю взаимовыгодное сотрудничество
  11.04.2023 в 22:48:17
Telegram
Viber

В акційний період мінімальна сума замовлення 0 грн

Ви можете зробити замовлення без акції на будь-яку суму.

Оформити без акції