body
Каталог товарів
Каталог товарів

Колекція футболок для сім'ї трикотаж Valeo&V

Фільтри
Ціна

Колір
Розмір
Стать
Сезон
53 товарів

Українська символіка вважається справжнім забарвленням під час створення патріотичних футболок. Такий елемент одягу відмінно доповнити будь-який стиль завдяки широкому розмаїттю різноманітних моделей. Футболки для сім'ї представлені у великому асортименті на сайті інтернет-магазину Valeo&V. Це одна з найулюбленіших та найкомфортніших речей у гардеробі чоловіків, жінок та дітей різної вікової категорії.

Патріотичні футболки останнім часом стають справжнім трендом, який є популярним і серед українців за кордоном, і серед тих, хто проживає в різних містах України. При створенні футболок вдалося поєднати практичність та унікальний стиль, який обирають усі модниці та модники.

Футболка «Доброго вечора ми з України» відмінно поєднується з:

 • шортами;
 • спідницями;
 • джинсами;
 • брюками;
 • спортивними штанами та інше.

Звернути та замовити патріотичні футболки можна за вигідними цінами, визначившись з найбільш відповідними розмірами та фасонами. Завдяки запропонованим колекціям, вся батьківщина зможе обрати для себе ідеальний «family look», демонструючи свій вибір на підтримку української символіки.

Патріотичні футболки на будь-який стиль: футболки для сім'ї, футболка «Доброго вечора ми з України» та інші.

Футболку «Ми з України» або інші футболки патріотичні можна швидко обрати та купити у Києві в магазині Валео, посилаючись на такі критерії:

 • Розмір.
 • Колір.
 • Стиль.
 • Напис або малюнок.

Щодо останнього критерію, футболки для сім'ї можуть бути наступних видів:

З принтами жартівливого характеру

 

Різні українські гуморески, крилаті фрази, меми та інше.

 

Малюнки з українською символікою

 

Футболка «Ми з України», серце, пофарбоване в синє-жовті кольори та інше.

 

Принти особистої ідентифікації

 

Написи "Я українець" чи "Я українка", "Гордий бути українцем", "Я люблю Україну" та інші моделі.

 

Футболки для сім'ї з вишитими елементами

 

Різні візерунки, що нагадують стиль класичної української вишиванки, застосування різноманітних орнаментів (квіткових, геометричних, абстракція).

 

Принти з патріотичними привітаннями

 

Футболка «Доброго вечора ми з України», «Слава Україні», рядки відомих українських пісень, віршів та багато іншого.

 

 

 

Наш інтернет-магазин Valeo&V має на меті поєднати в одній футболці практичність і оригінальний стиль, який в повній мірі задовольнити переваги кожного члена сім'ї.

Купити футболку патріотичну в Україні за вигідними цінами

Футболка патріотична – №1 у гардеробі кожного українця. За допомогою яскравих та незабутніх принтів можна легко висловити свою громадянську позицію. Всілякі кричущі та актуальні написи передають сучасні реалії, а тому кожен бажає запам'ятати цікаві цитати та події, зберігаючи їх на одязі у своєму гардеробі.

Найпопулярніші моделі:

 • футболка «Доброго вечора, ми з України»;
 • з картою України;
 • з написом «Все буде Україна»;
 • футболка "Ми з України";
 • з літаком «Мрія» та багато інших.

Оригінальна футболка патріотична пошита з трикотажу, який відрізняється високими властивостями міцності на розрив, а тому чудово справляється з багаторазовим пранням, зберігаючи початковий привабливий зовнішній вигляд. Цей матеріал вважається гіпоалергенним, відмінно підходить для пошиття патріотичних футболок для всієї родини.

Менеджери магазину Валео завжди готові допомогти визначитися з розміром, кольором та принтом, проконсультувавши кожного покупця. Замовити футболки можна як у роздріб, так і оптом, оформляючи доставку в будь-який регіон України. Для цього передбачено декілька можливих способів доставки різними транспортними компаніями.

Telegram
Viber

В акційний період мінімальна сума замовлення 0 грн

Ви можете зробити замовлення без акції на будь-яку суму.

Оформити без акції