body
Каталог товарів
Каталог товарів
Переглядів 3454

Де вигідно купити одяг оптом

Де вигідно купити одяг оптом - фото 1

Нині дедалі більше людей переходять у підприємництво. Когось звільнили чи скоротили, хтось просто хоче стати незалежним від начальника та офісного графіка роботи. Багато хто вирішує зайнятися торгівлею. Ну і перше питання, що виникає в їхній голові, — де вигідно купити одяг оптом. Магазин «Валео» на ринку України вже понад 20 років. Ми маємо багато постійних оптових покупців. Є досвід, знання, напрацювання. Ми поділимося цим з вами. Дамо відповідь на ще одне часте запитання наших клієнтів, де придбати товар і що для цього вибрати — ринок чи інтернет-магазин. Охарактеризуємо три найбільші торгові майданчики України: Хмельницький ринок, ринок одягу в Одесі (7 кілометр) та Харківський ринок (Барабашова). Порівняємо їх із інтернет-магазинами. І розповімо, чому вигідно замовити одяг для оптового продажу у виробника «Валео». Поїхали!

Оптова торгівля, її розвиток у світі та Україні

Торгівля — найдавніший вид підприємництва. Її коріння сягає глибини століть, у тому числі — Київської Русі. Відразу люди продавали свої товари, які самі виготовляли чи вирощували. Згодом навчилися обмінювати. Далі додумалися перепродувати. Так з'явилися перші оптові продажі.

Київ, Харків та інші міста України завжди славилися своїми ярмарками. Сьогодні вони відомі торговими ринками. Ну хто не знає Хмельницький ринок чи ринок одягу в Одесі (7 кілометр). Користується великою популярністю та оптом одяг на Харківському ринку (Барабашова). Він входить до трійки найбільших та найвідоміших офлайн-майданчиків.

Україна у своїй структурі ВВП віддає оптовому ринку більший відсоток, ніж сільському господарству. Це говорить про те, що бізнесмени вважають за краще торгувати продукцією, а не вирощувати її. Продають усе — бензин, продукти, меблі, техніку та інші товари. Але особливою популярністю в оптовиків користується одяг.

Тому у всі часи ринки та ярмарки були центрами скупчення народу у містах. Туди їхали люди з усіх околиць. Їдуть і зараз. Але у базарів з'явилася серйозна конкуренція — інтернет-магазини. Протистояння спостерігається недитяче. Хто переможе — покаже час. Хоча ми всі розуміємо, що зі Всесвітнім павутинням боротися безглуздо.

Хмельницький ринок — пережиток минулого чи перспективний торговий майданчик

Хмельницький ринок, як і інші, почав працювати у 90-х минулого століття. Важкі часи, жахлива криза, розвал країни... Тому він став притулком і порятунком для багатьох людей — вчителів, професорів, академіків, інженерів... Усіх, кого режим викинув за борт. Вони пішли у бізнесмени, шукали, де вигідно купити одяг оптом та потім продати його. У ті часи на Хмельницькому ринку затарювалася вся Україна, зокрема Київ. Щоправда, купувався ще оптом одяг на Харківському ринку (Барабашова) та на ринку одягу в Одесі (7 кілометр).

Вважалося, що ціна на речі, яку пропонував Хмельницький ринок, найнижча в Україні. Тож і їхали сюди всі оптовики. Тягнули баули з товаром, щоб потім перепродати у своєму регіоні.

Ринок у Хмельницьку став візитівкою міста, її головним символом. До речі, єдиним стабільно працюючим підприємством періоду 90-х.

Що зараз? Сказати, що його сильно ушляхетнили і зробили з нього торгове містечко — не можна. Базар, він і є базар. Досить яскраве місце з величезною кількістю людей. Щоправда, їх на порядок менше, ніж, скажімо, років десять тому. Але все одно є свій контингент.

Чим знаменитий ринок одягу в Одесі (7 кілометр)

Де вигідно купити одяг оптом - фото 2

Це місце має свою, дуже цікаву історію. Почалася вона 1989 року. До речі, того ж року «народився» і Хмельницький ринок. Всім торговцям місцева влада заборонила продавати щось у межах міста і вигнала на 7 кілометр. Вони швидко там облаштувалися та пристосувалися. На початку торгівля йшла з розкладачок, із газет. Продавали дефіцитні товари, ексклюзивні джинси, які привозили моряки з-за кордону. Поступово ринок одягу в Одесі (7 кілометр) почали облагороджувати. Придбати тут торгову точку хотіло дедалі більше людей.

Навіть оптом одяг на Харківському ринку (Барабашова), ціна на який була нижчою, не приваблювала так покупців, як на 7 кілометрі. Секрет був простий — поряд порт, море. А отже — товари з-за кордону.

Поступово територію ринку одягу в Одесі (7 кілометр) почали облаштовувати та покращувати. Асфальт, залізні павільйони, навіси… Зараз — це сучасний великий торговий майданчик, який знає Київ та вся Україна.

Коли з'явився оптом одяг на Харківському ринку (Барабашова)

Харківський ринок Барабашова — це 75 га торгової площі! І це найбільший ринок у Східній Європі. А у світовому рейтингу він посідає 14 місце. Уявляєте?

Створення «Барика», як його називають у народі, почалося 1994 року. Це скандальна історія із захопленням територій, звичайна для лихих 90-х. Там була серйозна «війна» між підприємцями та місцевою владою. Були зіткнення, рейдерське захоплення, постраждалі – як у бойовику. Потім конфлікт якось зам'яли.

Невеликий торговий майданчик розростався досить швидко та масштабно. І перетворився на найбільший. Оптом одяг на Харківському ринку (Барабашова) мав попит у всій Україні. І зараз багато підприємців-оптовиків їдуть до Харкова за товаром.

Але час швидкоплинний. Поступово почали відкриватися модні бутіки, з'явився Інтернет. З ним — онлайн–магазини, які склали серйозну конкуренцію всім ринкам. У тому числі Хмельницькому ринку, ринку одягу в Одесі (7 кілометр) та Барабашова.

Оптовий інтернет–магазин трикотажного одягу — зародження ери онлайн–покупок

Дивно, але перший інтернет-магазин з'явився приблизно одночасно з Хмельницьким ринком та ринком одягу в Одесі (7 кілометр). Точніше — 1992 року. Це був books.com британця Чарльза Стека. Цікаво, правда? Ринки та онлайн-магазини «народилися» практично разом. Базари відразу швидко набрали популярності, зате зараз вони поступаються своїми позиціями. Інтернет-магазини, які зі старту йшли повільними кроками, тепер набирають шалені оберти.

Перший оптовий інтернет-магазин трикотажного одягу з'явився у США. І це був Amazon. 1994 року. Придбати в ньому можна було все — одяг, постільну білизну, техніку, косметику та інше. Україна запустила онлайн-продаж набагато пізніше — ближче до 2000-х.

Оптовий інтернет-магазин трикотажного одягу «Валео» вийшов на український ринок у 2002 році. Ідея була проста — шити та продавати дитячий, ясельний та дорослий одяг із якісного трикотажу. І ось уже понад два десятки років люди знають, наскільки вигідно замовити одяг для оптового продажу у виробника «Валео». На момент написання статті у магазина понад 10 тисяч покупців. І їхня кількість зростає постійно. Причин кілька:

 1. Ціна. Справа в тому, що працівники Valeo&V не просто продають одяг. Вони його розробляють і шиють. До того ж інтернет-магазин заощаджує на торгових площах, на оплаті комунальних послуг, на офісних працівниках та інше. Тож вартість товару дуже адекватна. Не дивно, що все більше людей хочуть купити одяг оптом від виробника Valeo&V.
 2. Якість товару. Дуже висока. Український трикотаж славиться не лише у Києві та Україні, а далеко за її межами. Це бренд, яким ми пишаємось.
 3. Надійність. Це важливий критерій для успішної співпраці. Оптовики знають, скільки є недобросовісних продавців, які кидають своїх партнерів. Тому краще вигідно замовити одяг для оптового продажу у виробника «Валео», ніж «попасти» на гроші у продавців-одноденок.

Що краще — купити оптом одяг від виробника Valeo&V чи поїхати на Хмельницький ринок

Люди «минулої епохи» й досі бояться довіряти інтернет-магазинам. Вони по-старому їдуть на Хмельницький ринок або ринок одягу в Одесі (7 кілометр). Або думають, що оптом одяг на Харківському ринку (Барабашова) дешевше, ніж в Інтернеті. Проведемо порівняльний аналіз цих двох торгових майданчиків.

 

Інтернет-магазин

Ринок

Сервіс

Високий. Зрозумілий інтерфейс сайту, зручна навігація. Ви сидите у себе на кухні, попиваєте чайок і робите покупки. Після того, як ви закинули товар у кошик, вам передзвонить менеджер. Чемно, приємним голосом уточнить ваші дані та підтвердить наявність товару. І завтра чи через день ви отримаєте посилку. Також менеджери проконсультують по розмірній сітці, догляду за виробами та якості товару.

Середній, навіть низький. А буває взагалі відсутній. На ринку найчастіше працюють люди, дохід яких залежить лише від продажу. Кожен покупець для них — шанс на прибуток. Вони в прямому сенсі «кидаються» на них, сподіваючись продати. Деколи бувають дуже нав'язливі. Ображаються чи можуть сказати грубість, якщо ви вирішили нічого не купувати. Звичайно, є ввічливі та приємні продавці і на Хмельницькому ринку, і на ринку одягу в Одесі (7 кілометрів). 

Ціна

Дешевше, ніж на ринку. Навіть у роздріб. А якщо ви хочете купити оптом одяг від виробника Valeo&V — ціна буде ще меншою. До того ж, інтернет-магазин часто проводить акції, робить знижки. Усі ціни зафіксовані на сайті. Ви бачите, порівнюєте, записуєте. І знаєте, що знижки реальні.

Немає жодного контролю. Все залежить від настрою продавця. Він може накрутити 100%, а може 300%. І навіть якщо він робить вам знижку, треба розуміти, що перед цим накрутка була максимальною.

Товар

За якість товару «Валео» несе відповідальність. Ми самі його шиємо та пакуємо. Кожна річ складена в окремий пакетик за всіма правилами. У нашому оптовому інтернет-магазині трикотажного одягу реалізується лише якісна продукція.

Товар припадає пилом на столах або висить на тремпелях. Буває і під палючим сонцем. Річ може вигоріти вся, може, частинами. Є ще один нюанс — запах. На ринку одяг може не реалізовуватись роками. Відповідно, він набуває затхлого запаху. А якщо продавець ще палить, то речі «пахнуть» тютюном.

Якість

100%-ва. Український трикотаж славиться далеко за межами нашої країни. У нас усі міста – від Києва до Горішніх Плавнів – люблять трикотаж «Валео». Полотно натуральне, екологічне, міцне. Речі виглядають красиво як на дітях, так і на дорослих.

Різне. Є, звичайно, речі гарної якості. Але здебільшого торговці, наприклад Хмельницького ринку, закуповують недорогий товар. Їм важливо його продати. А дешеве апріорі не буває якісним. Клієнт, який може сплатити високу ціну, не піде на ринок. Він піде в модний бутік чи Інтернет. Адже зараз речі можна замовити прямо з Європи. Тому базар не купує дорогих товарів.

Мінуси покупок одягу на Хмельницькому ринку та ринку одягу в Одесі (7 кілометр)

Де вигідно купити одяг оптом - фото 3

Є важливий момент — якщо ви не любите стовпотворіння, штовханину та шум, тоді дорога на Хмельницький ринок або ринок одягу в Одесі (7 кілометр) вам закрита. Там цього «добра» достатньо. Вас поштовхають у вузьких рядах, у вас буде шуміти у вухах, а у вашу особисту зону комфорту увірвуться чужі люди. Не дивно, що багато покупців скаржаться на занепад сил, головний біль та сильну втому після відвідин базарів. Якщо ви серед них, то для вас оптимальний варіант — оптовий інтернет-магазин трикотажного одягу.

Навіть якщо оптом одяг на Харківському ринку (Барабашова) дешевший, багато хто вже не хоче там купувати товар. Існують мінуси покупок і на Хмельницькому ринку, і на ринку одягу в Одесі (7 кілометр):

 • Крадіжки та злодії. Цим ринки славилися завжди. Там потрібно тримати свої кровні ближче до тіла. І хоч зараз їх не так багато, як 10 років тому, але все одно вони є.
 • Прилипливі продавці. Якщо ви не любите, коли вас мало не за руку затягують у кіоск чи магазин, то краще не йдіть на базар.
 • Обман. Вам можуть розповісти такі казки про товар, а насправді продати дешевий ширвжиток.

Знаєте, який ще є мінус? Одяг на ринку приміряли багато разів різні люди. І ви не знаєте, хто вони та яка у них енергетика. Якщо ви гидливі, то краще обходьте Хмельницький ринок та ринок одягу в Одесі (7 кілометр) стороною. В оптовому інтернет-магазині трикотажного одягу «Валео» речі до вас ніхто не приміряє. Він пошитий і складений в упаковку. А з огляду на те, що у нас під кожним виробом чітка розмірна сітка, повернень практично не буває. Люди повертаються до нас з іншої причини — вони хочуть знову купити оптом одяг від виробника Valeo&V.

Інструкція для тих, хто вирішив зайнятися оптом одягу

Отже, ви зрозуміли, що вам вигідно замовити одяг для оптових продажів у виробника «Валео». Для початку складіть собі бізнес-план. Нехай його навіть ніхто не побачить. Але вам особисто це дуже допоможе.

Дайте чесні відповіді на деякі питання (краще записати):

 • Чим я хочу торгувати, який товар мені найлегше пропонувати людям?
 • Хто це може купити?
 • Мої цілі на місяць/рік/5 років
 • Скільки та які у мене конкуренти?
 • Чи надихає мене ця справа?

Здається, до чого тут натхнення. Але це найважливіший критерій, повірте. Без нього ви не зможете приділяти достатньо часу своїй справі. Успіх приходить до тих, у кого палають очі. Люди купують у тих, хто натхненно говорить про товар.

Ціна товару та репутація продавця — що потрібно знати, перш ніж придбати одяг оптом

Де вигідно купити одяг оптом - фото 4

Написали бізнес-план. Відповіли на запитання. Що робити далі?

 1. Шукаємо своїх покупців. Визначте територію, де хочете працювати. Ми радимо розпочати зі свого регіону. Створіть сайт або сторінку у соцмережах. Додавайте друзів. Знайдіть тематичні форуми. Якщо ви хочете реалізовувати дитячий одяг, заходьте групи, де тусуються молоді матусі. Виставляйте пости, пишіть у ОП.
 2. Вибираємо оптовий інтернет-магазин трикотажного одягу. Дуже важливий пункт. Від цього залежить збереження ваших грошей і успіх усієї справи. Звертайте увагу на «вік» продавця. Скільки років працює, скільки клієнтів. Чи є свої сторінки в соцмережах, яка кількість підписників на них. Всі ці нюанси підкажуть вам, чи варто мати справу із таким партнером. Наші клієнти точно знають, наскільки вигідно замовити одяг для оптового продажу у виробника «Валео». Ми не перепродаємо речі, а шиємо їх самі. Тому у нас немає фантастичної накрутки на цінах. Та й досвід роботи — з 2002 року. Нам довіряють 10 тисяч клієнтів. Серед них оптовики та дропшипери.
 3. Асортимент товару. Нюанс, який не слід ігнорувати. Аферисти або сайти-одноденки не морочаться з кількістю товару. Виставлять на сайт пару десятків речей та «продають» їх. Valeo&V має понад 2 тисячі найменувань у каталозі. Ви і за день не зможете переглянути весь асортимент.

Основні помилки оптовиків та як їх уникнути

Перш ніж запускати бізнес, треба знати, як це робити. Але важливіше знати, що робити не треба. Вчитися краще на чужих помилках. Ось типові:

 1. Вибирати продавця, у якого найдешевший цінник. І обирати його виключно за одним цим критерієм. Так зазвичай роблять, коли їдуть на ринок одягу в Одесі (7 кілометрів) або на Хмельницький ринок. Якщо дуже дешево — значить, що і якість товару нижча за плінтус. Не варто цього робити. Продавати далі вам доведеться. І відповідати перед покупцем теж вам. До того ж ціна не повинна бути єдиним фактором. Ми писали вище, що дивитися треба комплексно — на вік продавця, асортимент та інше.
 2. Не планувати. Коли немає чіткої стратегії та плану дій, успіху не чекайте. Наприклад, сьогодні ви хочете вигідно замовити одяг для оптових продажів у виробника «Валео». Завтра передумали і вирішили, що краще оптом одяг на Харківському ринку (Барабашова). А потім узагалі зібралися їхати на Хмельницький ринок чи ринок одягу в Одесі (7 кілометр). Так ви каші не зварите. Треба раз прорахувати зиск, виробити чіткий план дій та його дотримуватися.
 3. Незнання цільової аудиторії та її потреб. Важливо бути гнучкими, стежити за новинками, вивчати побажання людей. Для цього необхідно перебувати в групах, брати участь у чатах, де тусується ваша ЦА. Можливо, варто розбавити асортимент або додати нові моделі. Якщо ви вирішили купити оптом одяг від виробника Valeo&V, то можете тримати зворотний зв'язок з магазином. У «Валео» свої дизайнери, розкрійники. Ми завжди зважаємо на побажання клієнтів, розробляємо нові фасони з урахуванням усіх пропозицій. Тому наші покупці не запитують, де вигідно купити одяг оптом.

Є й інші помилки: недостатньо реклами, невміння розпоряджатися капіталом, постійні сумніви в успіху, невпевненість у спілкуванні з клієнтами та інші. Пам'ятайте — це ваш бізнес. Ви повинні зробити його справою свого життя, а отже, полюбити його. Тоді успіх прийде легко та вчасно.

Навіть Київ знає — вигідно замовити одяг для оптового продажу у виробника «Валео»

Де вигідно купити одяг оптом - фото 5

Раніше мешканці Києва та інших міст України їхали за покупками на ринок одягу в Одесі (7 кілометрів) або на Хмельницький ринок. Думали, що оптом одяг на Харківському ринку (Барабашова) кращий. Але дізнавшись, як працює оптовий інтернет магазин трикотажного одягу, від базарів пішли назавжди.

Процедура оформлення оптових замовлень на сайті «Валео» легка та швидка. Вам потрібно лише зареєструватись як покупець опту, створити свій кабінет. Ви отримаєте персональну знижку на весь товар. Далі зможете продавати за своєю ціною, яка вам видасться комфортною.

 

Реєстрація партнера
Зареєструватися
Дякуємо за реєстрацію, ми вже вислали лист з підтвердженням реєстрації
Відгуки
Залишити відгук
Ваша оцінка
Додати відгук
Ваш відгук відправлений. Його опублікують після перевірки адміністратором

  Відгуків поки ніхто не залишив

  Будьте першими!

Telegram
Viber

В акційний період мінімальна сума замовлення 0 грн

Ви можете зробити замовлення без акції на будь-яку суму.

Оформити без акції