body
Каталог товарів
Каталог товарів

Коберідзе Лариса Василівна

Коберідзе Лариса Василівна-директор вишивального виробництва компанії «VaLeo&V», відомої справжнім поцінувачам високоякісної трикотажної продукції в Україні та за її межами, як ТМ «VaLeo&VTM».

facebook

Лариса Василівна пройшла достойний шлях професійного становлення у сфері трикотажного виробництва. Починала з посади вишивальниці у великому, сучасно обладнаному вишивальному цеху, який є предметом особливої гордості підприємства «VaLeo&V», що спеціалізується на виробництві трикотажного одягу для дітей та дорослих.

Успішно закінчила тривалий спеціальний курс навчання по роботі на вишивальному обладнанні. Опанувавши весь складний цикл роботи, пов'язаний зі створенням машинної вишивки, обіймала посаду конструктора-розробника малюнків.

Кожен день модел'єра-це пошук натхнення та відстеження модних тенденцій, малювання ескізів майбутньої колекції, підбір тканин, перегляд показів, контроль за виготовленням готових виробів на всіх етапах їх створення.

Прийнявши рішення освоїти непростий фах розробника художньої вишивки, Лариса Василівна на відмінно опанувала саму «модну» професію, бо працювала над собою та вдосконаленням своїх професійних навичок у ритмі, який розкрив в ній невичерпний потенціал і непідробний талант справжнього модельєра.

Завжди активна, енергійна, творча, натхненна, перебуваючи в курсі всіх модних тенденцій, беручи участь в конкурсах та показах, розробляючи власні моделі, Лариса Василівна заслужено піднялася на нову сходинку кар’єрного зросту у своїй професійній діяльності. Вона зайняла надзвичайно відповідальну посаду директора вишивального виробництва.

На сьогодні цех, який очолює майстриня, є величезною творчою студією, справжньою фабрикою по виробництву вишитих виробів з новим, модним оформленням найвищого ступеня складності.

Цех оснащений унікальними машинами та верстатами, що дозволяють майстрам реалізовувати на одязі та іншому текстилі найкреативніші задуми конструкторів-художників.

Обіймаючи посаду керівника, директора вишивального виробництва, Лариса Василівна зуміла об’єднати навколо себе великий колектив творчих однодумців, справжніх фанатів машинного вишивального мистецтва, яким довіряють свої замовлення солідні компанії та окремі замовники.
Керовані нею майстри, вміють працювати під конкретного покупця та створюють речі, бездоганні за своєю якістю та оригінальністю з оцінкою «відмінно».

В колективі Ларису Василівну поважають за ініціативність, порядність, вміння організувати колектив, вислухати та почути кожного.

Статті автора
62 статей, новин та іншого
Telegram
Viber

В акційний період мінімальна сума замовлення 0 грн

Ви можете зробити замовлення без акції на будь-яку суму.

Оформити без акції