body
Каталог товарів
Каталог товарів
Переглядів 2767

Інтернет магазин одягу – Одеса

Інтернет магазин одягу – Одеса - фото 1

За статистикою, частка онлайн-покупців за останні кілька років значно зросла. За деякими показниками – до 50%. Найчастіше і найбільше купують одяг. Офлайн-магазини, а тим більше ринки, поступово виживають себе. У великих містах кількість людей, які замовляють товари в мережі, сягає 80-85%. Інтернет магазин одягу Одеса та інші міста запустили ще наприкінці минулого – початку нинішнього століття. І з того часу вони успішно витісняють «стаціонарних» конкурентів та набирають обертів. Великий попит має трикотажний одяг та одяг від виробника в Одесі та інших населених пунктах. У цій статті ми розповімо, які є торгові онлайн-майданчики, як визначити надійного продавця та на що звертати увагу при виборі вбрання.

Як і коли відкрила перший інтернет магазин одягу Одеса

Перший інтернет-магазин, а це був американський «Амазон», з'явився в 1994 році. Стартував Джефф Безос із продажу книг, поступово розширюючи асортимент одягом, електронікою, відеоіграми, меблями, іграшками та іншим. Нині це – найбільша платформа електронної комерції у світі з оборотом майже 500 мільярдів доларів.

Користувачами Amazon, а потім й іншого онлайн-магазину eBay, який швидко набирав популярності, стали і жителі України. І миттєво зрозуміли – треба відкривати такий майданчик у себе в країні. А чим найлегше торгувати? Звичайно, електронікою та шмотками.

E-commerce, а саме інтернет магазин одягу Одеса, а потім й інші великі і дрібніші міста почали запускати на початку двохтисячних. Повільно, але впевнено вони набирали обертів.

У той період ширвжиток потихеньку відходив на задній план, люди почали цікавитися якістю тканин, пошиття. Тому був затребуваний одяг від виробника в Одесі та інших містах.

З того часу інтернет-магазинів одягу стало дуже багато. Як у них розібратися пересічному покупцю, ми розповімо далі.

Як Одеса магазин одягу офлайн змінила на онлайн – різновиди та типи інтернет-продавців

Кожен інтернет магазин одягу Одеса ділить на кілька різновидів:

По асортименту

 • Спеціалізовані (обирається лише один вид товару: верхній одяг, дитячий, спідня білизна, трикотажний одяг в Одесі, спортивні речі та інше).
 • Супермаркети онлайн, де не тільки одяг від виробника в Одесі продається, але й засоби гігієни, канцелярія та інші товари.

По типу реалізації

 • Роздрібні. Дуже популярні тут легко можна купити поштучний товар – від однієї одиниці.
 • Оптові. Такі інтернет магазини одягу в Одесі співпрацюють виключно з оптовиками. Там інша система роботи, інші ціни та умови.
 • Оптово-роздрібні. Зрозуміло з назви – тут можна купити і одне вбрання, і десять комплектів. Одеса магазин одягу такого типу зробила найпоширенішим. 

По типу товару

 • Нішеві. Це інтернет-магазини, що працюють у певному нішевому сегменті. Вони орієнтовані на певну цільову аудиторію.
 • Брендові. Дорогі магазини, де продаються ексклюзивні речі, вбрання від іменитих дизайнерів та відомих брендів, а також одяг від виробника в Одесі.
 • Змішані. Тут можна знайти і брендові речі, і нішевий товар.
 • «Ширспожив». Інтернет магазин одягу Одеси, де продаються недорогі речі, зазвичай – китайського виробництва. Це можуть бути майданчики економ-стилю або секонд-хенду.  

По географії

 • Міжнародні. Працюють у всьому світі. Приклади – той же «Амазон», Asos, «Аліекспрес», Gap та інші.
 • Вітчизняні. Реалізують продукцію в межах країни, де знаходяться. Серед відомих українських інтернет-магазинів одягу – «Валео», «Гепюр», LeBoutique та інші.
 • Регіональні. Працюють у певному регіоні. Наприклад, Одеса магазин одягу може зробити як із продажами по всій країні, так і лише у своєму місті.

Є також магазини, які працюють виключно в Інтернеті, а є ті, які мають додатково один або кілька бутиків. У багатьох містах магазини найчастіше відкривають і онлайн, і офлайн одночасно.

У яких інтернет-магазинах продається одяг від виробника в Одесі

Інтернет магазин одягу – Одеса - фото 2

Перш ніж «піти» в онлайн-шопінг, вам треба визначитися, що ви хочете. Вивчивши вище подану таблицю, ви вже розумієте, що магазини є різні. Відповідно і вибирати необхідно за потребами. Для початку дайте відповідь на такі питання:

 1. Яка річ потрібна? Ви шукаєте одяг «на вихід», брендове вбрання чи повсякденне? Вам потрібно одягнути новонародженого, дошкільника чи підлітка? Тоді вбивайте у пошук відповідні запити. У кожного інтернет-магазину своя спрямованість.
 2. Чи має якість для вас значення? Від цього залежить вибір. Чи це буде бутік з дизайнерськими речами, чи трикотажний одяг в Одесі, чи одяг від виробника. Тому що є майданчики, на яких продавці не надто заморочуються з якістю і продають синтетику, дешевий секонд-хенд та інший ширвжиток. Тому обирайте перевірені та надійні магазини.
 3. Скільки ви готові чекати на замовлення? Географія магазину важлива. Якщо вам вбрання потрібне терміново або ви хочете замовити, наприклад, кігурумі на подарунок, то термін доставки має бути мінімальним. Коли ви живете в Житомирі, то в Одесі магазин одягу надсилатиме вам посилку довго. Якщо ви не обмежені за часом, місцезнаходження не має значення.

Відповідаючи на ці питання, ви визначаєте свої пріоритети та звужуєте поле пошуку.

Вік, каталог, ціна – на що звертати увагу, обираючи інтернет магазин одягу Одеси та інших міст

Інтернет магазин одягу – Одеса - фото 3

Крім перерахованих вище пунктів, вам необхідно ще звертати увагу на деякі моменти, коли обираєте інтернет магазин одягу Одеси чи будь-якого іншого міста.

 1. Вік. Потрібно розуміти, скільки працює продавець на ринку України. Ясно, що чим старший магазин, то краще. Старожилам завжди більше довіряють.
 2. Сайт. Ну, це обличчя будь-якого магазину, те, на що в першу чергу звертають увагу всі покупці. Інтерфейс сайту має бути приємним, зрозумілим, лаконічним та простим. Щоб навіть найнедосвідченіша бабуся змогла легко зробити замовлення самостійно. Чим менше проблем на сторінці, тим краще.
 3. Асортимент продукції. Тут як і з віком – що більше, то краще. Товару має бути багато. Як його різновидів, так і розмірів. Загалом оптимально, коли один інтернет магазин одягу Одеси може одягнути одразу всю родину.
 4. Соцмережі. Без цього в наш час нікуди. Навіть сайт зараз займає другі позиції, адже більшість покупців користуються виключно сторінками у соціальних мережах. Тому наявність активних облікових записів з актуальними постами, коментарями, лайками обов'язкові. До речі, наявність негативних відгуків викликає до магазину більше довіри, ніж їхня відсутність. Тому що вони є завжди і у всіх, не буває так, щоб 100% покупців були задоволені. Тому певний відсоток «критики» має бути у коментах. А от якщо їх немає – це говорить про те, що їх почистили. Отже продавець або боїться, або щось приховує. Будьте уважні!
 5. Блог. На сайті обов'язкові інформативні статті, зрозумілі розмірні сітки.

Брендовий або трикотажний одяг у Одесі – правила вибору речей

Інтернет магазин одягу – Одеса - фото 4

Правильний та надійний онлайн-магазин – це половина успішної справи. Потрібно ще вміти обирати одяг в Інтернеті. Адже якщо ви не врахуєте певних нюансів, навіть найсумлінніший інтернет магазин одягу Одеси чи іншого населеного пункту не зможе задовольнити ваші запити. Тому враховуйте наші рекомендації.

 1. Розмір. Це найголовніший критерій вибору та одна з основних причин повернення товару/невдоволення клієнтів. Як казав один відомий кіногерой: «Головне, щоб костюмчик сидів». І якщо він не сидить, то носити його ніхто не буде. Велика помилка – орієнтуватися на звичний розмір. Цього робити не варто. Звертати та акцентувати свою увагу потрібно на розмірну сітку продавця. Вона у надійних інтернет-магазинів має бути обов'язково. Зазвичай одяг від виробника в Одесі шиється за індивідуальними лекалами. Дизайнери, закрійники «Валео», наприклад, використовують свої унікальні розробки та розміри. Кожна таблиця містить параметри конкретного виробу – ширина, довжина, об'єми та інше. Не ігноруйте це, орієнтуйтеся на вказану в магазині сітку.
 2. Тканина. Мінус онлайн-шопінгу в тому, що не можна доторкнутися до речі і зрозуміти якість матеріалу. Але для цього є опис, і чим він докладніший, тим краще: назва, повний склад, властивості та інші характеристики. Ви повинні розуміти – чи повністю тканина натуральна, чи в ній є синтетичні нитки, втрачає форму виріб після прання чи ні. Дуже популярний трикотажний одяг в Одесі – він за якістю відмінний і за ціною прийнятний. Чимало магазинів продають саме речі від українського виробника.
 3. Фурнітура та пошиття. Особливо це важливо, якщо вам потрібний одяг від виробника в Одесі. Як це перевірити? По фото. Професійні магазини виставляють фотоогляд кожного виробу з великою кількістю фотографій. Ще краще – відеоогляд. Гарний ракурс, на якому можна розглянути навіть дрібні деталі виробу, є обов'язковим. Так вам буде легше зрозуміти, з якої тканини пошита річ, що сподобалася.
 4. Ціна. Багато хто цей показник ставить на перше місце, вибираючи подешевше. Деякі, а їх небагато, навпаки, хочуть тільки дорогі речі. Середньостатистичний українець орієнтується на адекватні ціни. Сильно завищені чи занижені викликають сумніви та побоювання – і це правильно. Якісний одяг не може коштувати копійки, або він не якісний. Якщо покупка по термінах не «горить» і у вас є час, тоді дочекайтеся, коли обраний інтернет магазин одягу зробить розпродажі або знижки. Тоді буде ще вигідніше.
 5. Привабливість. Здається, що це й так зрозуміло. Але багато людей купують річ, орієнтуючись на ціну чи моду, а самі сумніваються, подобається вона їм чи ні. У такій справі сумнівів не повинно бути. Або – вау, або – ніяк. В іншому випадку ви її носити не будете. Повірте.

Чому трикотажний одяг в Одесі має великий попит

Інтернет-магазин «Валео» працює на ринку України з початку двохтисячних. І весь цей час ми продаємо трикотажний одяг до Одеси та інших міст нашої країни. І можемо сказати однозначно – речі з українського трикотажу є одні з найпопулярніших. Тому що полотно коштує недорого через свою простоту виробництва. А от якісні характеристики має відмінні.

 

Властивості тканини

Опис

Природність і натуральність 

Трикотаж в'яжеться із натуральних ниток. Це важливо зараз, коли у світі відбувається екобум на природні речі.

Гіпоалергенність

Одяг від виробника в Одесі з українського трикотажного полотна не має хімічних домішок та шкідливих барвників. Тому для людей, які страждають на алергічні прояви, такі речі будуть порятунком.

Відсутність електричної статики

Трикотажний одяг не електризується. Це величезний плюс, адже ми живемо у просторі, оповитому проводкою. Додавати заряд ще й з одягу не варто.

Повітропроникність

Важливий показник як для дорослого одягу, так дитячого. Особливо для дитячого. Шкіра та тіло повинні дихати. Парниковий ефект, який створюють штучні речі з дешевої синтетики, призводять до серйозних проблем зі здоров'ям. Порушується багато процесів в організмі, зокрема теплообмін.

Гігроскопічність

Багато хто взагалі не знає, що це таке. Це властивість тканини вбирати вологу. Теж цінна якість гарного одягу. І важливий критерій для здоров'я та гарного самопочуття. Трикотаж має чудові гігроскопічні властивості.

Крім цього, трикотажний одяг красивий, зручний та комфортний. Універсальний та практичний – є речі і для спорту, і для прогулянок, і для особливих святкових та ділових подій.

Плюси та мінуси онлайн-шопінгу

Інтернет магазин одягу – Одеса - фото 5

Покупки в Інтернеті останнім часом стають чи не єдиною нагодою придбати одяг. Пандемія коронавірусу, а потім повномасштабна війна «закрили» багато офлайн-магазинів. Ситуація непроста, тому замовити та купити речі в деяких містах можна лише онлайн.

Крім цього, інтернет-шопінг має ще низку переваг:

 1. Час, а точніше – його заощадження. «Прогулянка» Інтернетом не зрівняється з довгими виснажливими походами міськими магазинами. Купити одяг від виробника в Одесі можна за пару-трійку хвилин – зі смартфона, ноутбука, за чашкою кави.
 2. Ціни. Практично завжди товар в онлайн-магазинах дешевший, ніж в офлайн. Тому що тут немає оренди приміщення, оплати комунальних послуг та зарплати великої кількості працівників. Тому ціна тут виграє, а це дуже важливий показник.
 3. Великий вибір товару. Звичайний магазин обмежений площею, там важко вивісити весь асортимент. Онлайн-продавці, як правило, мають великий склад, де речі складені для відправки. Тому віртуальний каталог містить тисячі найменувань виробів.
 4. Свобода вибору. Ви спокійно «ходите» інтернет-магазином стільки, скільки потрібно вам. При цьому ніхто не стоїть над душею із запитанням: «А що ви хочете, я можу вам допомогти?» Звичайно, є покупці, які не знають, що вони хочуть і яким потрібні такі няньки. Але їх меншість. В Інтернеті ви сам собі господар – що хочете, те й обираєте.
 5. Географія. Сидячи в маленькому селі, ви можете купити трикотажний одяг в Одесі, Києві, Львові чи Горішніх Плавнях. Межі не важливі – вам доступна для покупок вся Україна та навіть увесь світ. Це великий плюс онлайн-покупок.

Але є й деякі мінуси цього шопінгу.

 • Непопадання у розмір. Найчастіша причина повернення товару. Але якщо ви вивчите розмірну таблицю і зробите правильно виміри, вас це не торкнеться.
 • Відсутність примірки. Хоча… Деякі магазини мають таку функцію. Тож це вже не проблема.
 • Ризик «підстави». Від цього, звісно, ​​ніхто не застрахований. Але якщо ви дотримуватиметеся всіх наших рекомендацій, які ми старанно для вас виклали в цій статті, то обійдете всіх шахраїв стороною.

Ну що ж, ми постаралися дати вам максимальну кількість корисної інформації, як допоможуть зробити покупку якісної речі в мережі і залишитися задоволеним. Сподіваємось, інформація вам сподобалася. Якщо ви маєте свої способи, пишіть їх у коментарях під статтею, будемо раді обговорити це питання з вами.

Відгуки
Залишити відгук
Ваша оцінка
Додати відгук
Ваш відгук відправлений. Його опублікують після перевірки адміністратором

  Відгуків поки ніхто не залишив

  Будьте першими!

Telegram
Viber

В акційний період мінімальна сума замовлення 0 грн

Ви можете зробити замовлення без акції на будь-яку суму.

Оформити без акції