body
Каталог товарів
Каталог товарів
Переглядів 15809

Трикотажний одяг у Горішніх Плавнях

Трикотажний одяг у Горішніх Плавнях - фото 1

Трикотаж – один із найпопулярніших видів тканини. Адже він натуральний, практичний, красивий, екологічний. А головне – недорогий, бо його виробництво маловитратне. У світі матеріал відомий з давніх часів, Україна ж розкрутила його наприкінці 90-х. Тоді ж Горішні Плавні трикотаж прославили не лише всередині країни, а й далеко за її межами. Щоправда, раніше місто називалося інакше – Комсомольськ. Трикотаж та пошиття одягу з нього стали тут найпопулярнішим видом підприємництва. Легка промисловість виявилася другим економічним двигуном у місті після містоутворюючого підприємства гірничо-збагачувальної галузі. Компанія «Валео» однією з перших пов'язала три такі поняття, як «Комсомольськ трикотаж інтернет магазин» та створила успішний, процвітаючий уже багато років бізнес. У цій статті ми розповімо про становлення та розвиток трикотажного виробництва, про переваги тканини, види одягу та правила догляду за нею.

Історія текстильної промисловості, або Як Комсомольськ трикотаж розвивав

Речі з трикотажу люди шили ще у давнину. Тільки уявіть – перші панчохи знайшли у Єгипті у першому столітті до нашої ери. Звісно, ​​це не факт, що вони були першими. Історія взагалі – «дама» загадкова та повна таємниць. Вона нагадує листа, який писали Дяді Федору з Простоквашиного всі члени сім'ї – коли кожен дописував своє. Так дописувалися й історичні факти – багато учасників подій, послідовники та фахівці вносили свої трактування, подаючи їх через призму особистого сприйняття. Але тому, що трикотажні шкарпетки все ж таки були в I столітті до нашої ери, є докази в археологічних розкопках. Тому цьому факту повіримо.

Більш сучасне виробництво почалося в 16 столітті, коли священик Вільям Лі винайшов ручний в'язальний верстат. Далі – краще. З кожним століттям трикотажний одяг ставав популярнішим, а його пошиття – вдосконаленішим.

В Україні пік розвитку легкої промисловості припав на кінець дев'ятнадцятого століття, саме на «лихі дев'яності». Тоді всі подалися в бізнес, навіть академіки та доктори наук, інженери та винахідники.

У Горішні Плавні трикотаж увірвався масовано, як кажуть – з усіх фронтів. Багато підприємців почали відкривати невеликі швейні цехи, частина з яких виросла в потужні корпорації та виробництва.

Трикотаж Комсомольськ зробив відомим містом не лише в усій Україні, а й далеко за її межами. Багато мешканців розповідали, що, відпочиваючи в Туреччині чи країнах Європи, бачили на місцевих ринках та в магазинах дитячий трикотаж Комсомольська.

Комсомольськ трикотаж та інтернет магазин пов'язав воєдино одним із перших – приклад успішного онлайн-продавця

Трикотажний одяг у Горішніх Плавнях - фото 2

Магазин «Валео» почав працювати у дві тисячі другому році. Тоді вже трикотаж оптом Комсомольськ купував та продавав дуже активно. З одного боку, стартувати було легко – сировина була у вільному доступі, а з іншого – складно, адже заважала серйозна конкуренція. Хоча для грамотних та успішних підприємців конкуренція – не завада, а двигун прогресу. Той самий пендель, що змушує щось вигадувати, створювати, виділятися. Ось компанія VaLeo&V і вигадала – одна з перших відкрила інтернет-магазин.

На той час це не було так розкручено, як зараз, все пізнавалося шляхом спроб і помилок. Але дуже швидко у браузерах почали шукати Комсомольськ, трикотаж, інтернет магазин. І процес набирав обертів. А починалося все з невеликого цеху, поступово переростаючи у серйозне виробництво.

Наразі інтернет-магазин «Валео» працює з усією Україною. Продає трикотаж оптом Комсомольськ вже понад два десятки років. Компанія має більше 10 тисяч клієнтів, асортимент перевалює за дві тисячі виробів. Каталог включає одяг для всієї родини, що також вигідно відрізняє VaLeo&V від інших продавців, які спеціалізуються тільки на одному виді продукції. Ми маємо моделі для чоловіків, жінок, дітей різного віку, ясельну лінійку.

Дорослий та дитячий трикотаж Комсомольськ розвивав поступово. Вивчався ринок, потреби, мода. Наразі процес налагоджений – у «Валео» свої дизайнери, закрійники, швачки, тобто повний закритий цикл. Є навіть своє вишивальне виробництво – окрема гордість. Про нього ми напишемо докладніше у розділі про одяг з вишивкою.

Чому Горішні Плавні трикотаж зробили таким популярним – плюси та мінуси тканини

Трикотажний одяг у Горішніх Плавнях - фото 3

Так що ж таке трикотаж і чому він такий популярний? Давайте розбиратися.

Це зв'язане спеціальними машинами полотно, в якому поєднуються різнорозмірні петлі. Дуже просте та маловитратне виробництво, тож ціну на трикотаж Комсомольськ завжди виставляв адекватну. Крім вартості у матеріалу є ще багато інших переваг.

 1. Натуральність. Головна та важлива якість. Особливо в наш техногенний вік, коли цінується все природне. Люди об'єднуються в екологічні спільноти, пропагуючи екотовари – продукти, напої, речі, косметику та інше. Так ось Комсомольськ трикотаж теж додав до цього списку – тканина натуральна та якісна. Особливо це важливо для новонароджених та маленьких дітей. Адже їх категорично не можна одягати у синтетику.
 2. Гігроскопічність. Багато хто навіть не знає, що це. Якщо дослівно перекласти з давньогрецької, а слово походить саме звідти, це – спостереження за вологою. Ще простіше – здатність вбирати і віддавати воду. Так ось трикотаж із цим чудово справляється. Чому це важливо? Тіло людини постійно потіє, і якщо тканина не вбиратиме вологу, тілу буде дискомфортно. Це може негативно вплинути на здоров'я. Тому Горішні Плавні трикотаж часто використовують для пошиття спортивного одягу, а також дитячого та ясельного.
 3. Повітропроникність. Тут зрозуміло навіть із назви – здатність матеріалу пропускати повітря. Комсомольськ трикотаж в побуті називає продувним, маючи на увазі саме цю важливу якість тканини. Вона допомагає тілу підтримувати оптимальну температуру. Якщо синтетика створює парниковий ефект, то трикотажні речі бережуть від переохолодження та перегріву. Це особливо важливо для малюків, адже їхній механізм терморегуляції не налаштований так добре, як у дорослих. Тому «дихаючий» трикотаж Комсомольськ для дорослих та дітей використовує в одязі постійно.
 4. Зносостійкість. Ця якість показує, наскільки тканина стійка до стирання. Залежить від виду полотна, кількості петель, рельєфу поверхні матеріалу та іншого. Тому в Комсомольськ трикотаж інтернет магазин «Валео» закуповує лише з урахуванням цього чинника. Речі повинні служити довго, інакше який сенс їх купувати.
 5. Гіпоалергенність. Люди, які страждають від алергії, знайомі з такими неприємними симптомами, як свербіж, висипання, почервоніння шкіри та інше. Дедалі більше від цього страждають діти. У побуті багато різних факторів, що викликають таку реакцію: пил, цвітіння, аерозолі, ПАР і т.д. У тканинах це – хімічні речовини, які йдуть на обробку ниток перед в'язанням чи плетінням. Дуже важливо максимально уникати таких подразників. Трикотаж Комсомольськ для дорослих та дітей використовує без хімії. Ну «Валео» точно – сумлінні продавці дбають про своїх покупців.

Як бачимо, переваг трикотаж Комсомольська має багато. Тому трикотажний одяг у Горішніх Плавнях такий популярний.

Інтерлок, фулікра чи кулір – який трикотаж Комсомольськ використовує для пошиття

Люди знають, що трикотаж Комсомольськ для дорослих та дітей пропонує якісний. Але багато хто навіть не підозрює, що під загальною назвою «трикотаж» ховається велика кількість різних тканин. Адже різновидів полотна багато. Інтерлок, футер, рибана, кулір, фулікра… Це все трикотаж. Розкажемо коротко про кожен вид окремо.

Вид полотна

Властивості

Рібана

У тканини своєрідна пухка будова, за рахунок цього у неї прекрасні повітропроникні та гігроскопічні властивості. Рибану як дитячий трикотаж Комсомольськ використовує повсюдно для пошиття боді, комбінезонів, шапочок та іншого.

Інтерлок

Якщо перекласти слово з англійської, воно означає перехрещення. Має гладку та приємну поверхню. Зносостійкий, не мнеться, не розтягується. Цей трикотаж оптом Комсомольськ продає давно та постійно. З нього шиють спортивні костюми, піжами, халати, дитячий та ясельний одяг, інше.

Фулікра

Тканина пружна, еластична, добре зберігає форму. Горішні Плавні трикотаж фулікра використовує в основному для пошиття футболок та дитячого одягу.

Кулір

Одношарове полотно – найтонше з усіх. Приємне та невагоме, але досить міцне. Цей трикотаж Комсомольськ бере для білизни, ясельного та дитячого асортименту.

Футер, велсофт, махра

Цей теплий трикотаж Комсомольськ використовує для пошиття кігурумі, халатів, пледів, комбінезонів, повзунків та іншого. Легкий, ніжний, дбайливий.

Ми перерахували лише основні види полотна. Їх набагато більше. Є ще жаккард, фліс, велюр, віскоза, піке, джерсі, светширт, креп, тринитка, джерсі та інші. Є повністю натуральні, є з невеликим додаванням синтетичних ниток.

Мода для маленьких – який дитячий трикотаж Комсомольськ зробив трендом

Сучасна дитяча мода не відстає від дорослої. Дизайнери розробляють модні лінійки одягу для різного віку. Інтернет-магазин "Валео" приділяє дитячому асортименту особливу увагу. У нас також є свої колекції, унікальні моделі.

 

Колекція

Вид трикотажу

Перелік одягу

Ясельна

Інтерлок

Рібана

Фулікра

Велсофт

Боді

Комбінезони

Шапочки

Сорочки

Комплекти

Штанці

Дитяча

Інтерлок

Фулікра

Кулір

Тринитка

Двохнитка

Велсофт

Піжами

Спортивні костюми

Сукні

Штани

Джемпери, водолазки

Куртки, жилети, плащі, кардигани

Шорти

Вишиванки

Туніки, футболки та інше

Жіноча

Фулікра

Тринитка

Кулір

Двохнитка

Інтерлок

Велсофт

Джемпери, світшоти, светри

Нічні сорочки, піжами

Халати, домашні комплекти

Спідниці, сукні, сарафани

Кардигани, жилети

Вишиванки

Блузи, футболки

Штани, спортивні костюми, шорти

Інше

Чоловіча

Лакоста

Стрейч кулір

Тринитка

Кулір

Велсофт

Стрейч двонитка

Фулікра

Костюми

Комплекти білизни

Шорти, бриджі, штани

Футболки, світшоти,

Халати

Вишиванки

Джемпери

Інше

Можемо сказати з повною впевненістю – Комсомольськ трикотаж та одяг з нього зробив не лише зручним, а й стильним. Багато речей розроблено з урахуванням усіх модних та трендових тенденцій.

Трикотажний одяг став базовим практично в кожному гардеробі. Попри заїжджену думку, що він призначений лише для сну та для дому, є ексклюзивні речі для найурочистіших заходів. Не секрет, що багато відомих модних будинків додають у свої колекції вбрання з трикотажу. Це красиво, стильно, зручно.

У Горішні Плавні трикотаж приїжджали купувати мешканці не лише Полтавської області, а й усієї України. Благо, коли з'явилися інтернет-магазини, цей процес став набагато простішим.

Написи та принти на одязі – коли почав вишивати трикотаж Комсомольськ для дорослих

Трикотажний одяг у Горішніх Плавнях - фото 4

Комсомольськ трикотаж почав прикрашати вишивкою та принтами одним із перших в Україні. Проста тканина стає витвором мистецтва завдяки оригінальним візерункам та орнаментам.

Дитячий трикотаж Комсомольськ зробив особливо популярним товаром. Переважно всі магазини продавали саме його. Коли з'явилася вишивка – одяг розбирали ще швидше.

Компанія VaLeo&V у дві тисячі дев'ятого року відкрила своє вишивальне виробництво. Вишитий трикотаж Комсомольськ прикрашав:

 • написами
 • орнаментами
 • малюнками
 • фотографіями
 • логотипами

Вишивальне виробництво компанії VaLeo&V – це:

 • обладнання німецької якості ZSK
 • 13 багатоголовкових машин
 • 138 робочих місць
 • сучасне програмне забезпечення та комплектуючі
 • суперпрофесіонали з багаторічним досвідом

Трикотаж Комсомольськ вишиває і зараз. І з кожним роком рівень професіоналізму та креативності зростає.

Особливої ​​популярності останнім часом набули традиційні українські вишиванки. Навіть дитячий трикотаж Комсомольськ зробив трендом національного одягу – вишиті футболки, боді, розпашонки, сорочки стали мега популярними.

Крім цього, Горішні Плавні трикотаж вишиває на індивідуальні замовлення. Ваше фото, ім'я, прізвище або спеціальний малюнок VaLeo&V нанесе на:

 • дитячий одяг
 • жіночі вбрання
 • чоловічі речі
 • скатертини, рушники, серветки
 • картини
 • шеврони та інше

Часто Комсомольськ трикотаж вишиває для спортивних команд, корпоративних підприємств – логотип на одязі зараз дуже актуальний.

Правила догляду за трикотажним одягом з вишивкою та без

Трикотажний одяг у Горішніх Плавнях - фото 5

Комсомольськ трикотаж продає високої якості. Але і він може підвести, якщо його неправильно доглядати. Тому дамо кілька важливих порад:

 1. Прати одяг треба в прохолодній воді – не вище тридцяти градусів. І краще руками. Якщо робите це у пральні, режими вибирайте делікатні. Продавці магазинів Горішні Плавні трикотаж рекомендують надовго не замочувати перед пранням. Максимум – хвилин на 10.
 2. Віджимати без натиску. Злегка стиснули воду і розправили на поверхні сушитися. Якщо повісите, ризикуєте розтягнути річ.
 3. Гладити трикотаж комсомольські фахівці радять паровою праскою або звичайною, але прохолодною. Такий одяг не любить гарячі температури – вони можуть зіпсувати зовнішній вигляд.

Зберігати трикотажні та й будь-які інші речі теж треба правильно. Скласти їх у шафу, не утрамбовуючи, щоб був доступ повітря. Якщо все робити так, то речі прослужать довго.

Критерії вибору інтернет-магазину – вік, асортимент, ціна речей в роздріб та трикотаж оптом Комсомольська

Спочатку Комсомольськ трикотаж продавав в офлайн-магазинах. Їх було багато. І тоді в чомусь було простіше – люди приїжджали в Горішні Плавні, трикотаж обирали, міряли речі, купували та їхали. Мінус у цьому – багато часу та транспортні витрати.

Коли з'явилися інтернет-майданчики, на яких Комсомольськ трикотаж продавав оптом і в роздріб, весь бізнес-процес змінився. Торгівля перейшла до онлайн. Після пандемії ковіда, коли всі були зачинені вдома, трикотаж Комсомольська можна було купити лише в Інтернеті.

Тоді у людей і постало питання – кому довіряти, чи надійний сайт і чи це справді Горішні Плавні трикотаж продають. Для цього є кілька моментів, на які треба звертати увагу перед тим, як робити замовлення:

 1. Досвід та вік магазину. Комсомольськ трикотаж продає з кінця минулого століття. Тут практично всі торгові майданчики мають значний досвід.
 2. Асортимент. Враховуючи кількість років, які Горішні Плавні трикотаж реалізує та шиє одяг з нього, кожен магазин повинен мати значний асортимент. «Валео», наприклад, налічує понад дві тисячі найменувань товарів. Такому сайту можна довіряти.
 3. Соціальні мережі, робочі облікові записи в кожній з них. Це важливо, це місце спілкування, обговорення, комунікації. Тут розміщуються пости, акції, знижки, коментарі. Коли Комсомольськ трикотаж лише починав продавати, соцмереж не було. Тоді все обговорювалося на лавках біля під'їзду. Працювало «циганське радіо». До речі, воно також було ефективним.
 4. Зрозуміле оформлення, легкість замовлення. Інтернет-магазин повинен мати простий, але красивий інтерфейс. Горішні Плавні трикотаж вміють продавати. У "Валео" купити товар простіше простого.
 5. Швидкий та якісний зворотний зв'язок. Коли ви замовляєте трикотаж Комсомольська або інших міст, менеджери магазину повинні передзвонити вам протягом години-двох після оформлення покупки. Дати чіткі відповіді щодо наявності, розмірів, якості одягу.

Враховуйте наші поради, і покупки вас радуватимуть. Тим більше, що Комсомольськ трикотаж продає якісний – це своєрідний бренд українського виробництва.

Відгуки
Залишити відгук
Ваша оцінка
Додати відгук
Ваш відгук відправлений. Його опублікують після перевірки адміністратором

  Відгуків поки ніхто не залишив

  Будьте першими!

Telegram
Viber

В акційний період мінімальна сума замовлення 0 грн

Ви можете зробити замовлення без акції на будь-яку суму.

Оформити без акції